CooperVision Expert

CooperVision Expert
 
Měsíční interval výměny
 
Vysoký přísun kyslíku k očím
 
Čočky zůstávají zvlhčené a pohodlné
 
Přirozené zvlhčení omezuje nutnost použití hydratačních kapek
Hledáte kontaktní čočky, které kromě korekce vaší zrakové vady budou splňovat ty nejvyšší nároky a poskytnou vám pohodlí po celý den? Silikon-hydrogelové kontaktní čočky Option Premier budou pro vás nejlepší volbou.
Options Premier je premiová značka kontaktních čoček společnosti CooperVision, kterou oční specialisté doporučují pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. Tento vysoce kvalitní produkt byl navržen pro nejnáročnější klienty, kteří stejně jako vy přikládají velký význam kvalitě vidění, pohodlí, bezpečnosti a svobodě při používání čoček.

Options Premier jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které byly navrženy pro výjimečné pohodlí. Po celou dobu užívání si uchovávají své optické parametry a vlastnosti, a tím umožňují udržet vysokou úroveň pohodlí i během dlouhého rušného dne.

Kontaktní čočky Options Premier jsou mimořádně dobře hydratované. Vašim očím zaručují přirozenou míru zvlhčení. Snižují potřebu používat zvlhčující kapky a zabraňují osychání povrchu oka, jeho podráždění a případné infekci. Vysoká hydratace také udržuje kontaktní čočky čisté a chrání je před nečistotami a tvorbou usazenin na jejich povrchu.

Kontaktní čočky Options Premier se vyznačují velmi dobrou propustností pro kyslík, která umožňuje dostatečné a stálé zásobování rohovky kyslíkem. Díky tomu budou vaše oči bílé a jasné i na konci dlouhého a rušného dne.

Options Premier nezpomalí vaše denní tempo. Budou s vámi držet krok od ranní kávy až do pozdního večera. Díky nim si budete moci užívat vynikající vidění, jasné, zdravé oči a pohodlí, které si zasloužíte.

Nespokojte se s obyčejnými kontaktními čočkami. Vyžadujte pohodlí kontaktních čoček Options Premier!

Kontaktní čočky Options Premier jsou v nabídce ve sférickém provedení, v torické variantě (pro korekci astigmatismu) a multifokální verzi (pro korekci presbyopie)

Přečtěte si naše pokyny k používání