• 1000x265-biofinitysphere

Biofinity jsou prvotřídní měkké kontaktní čočky. Luxus a pohodlí i při dlouhodobém nošení

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Měsíční cyklus výměny
  • Čočky si udržují patřičnou vlhkost a jsou stále pohodlné
  • Přirozeně smáčivé čočky, takže je méně pravděpodobné, že budete potřebovat oční kapky

Proč kontaktní čočky Biofinity?

Nepřetržité nošení po dobu až 29 nocí/30 dnů

Potřebujete vhodnou formu korekce krátkozrakosti nebo dalekozrakosti? Přejete si kontaktní čočky, které byste mohli pohodlně nosit celý den - od prvního ranního šálku kávy až do půlnoční sklenky při posezení s přáteli?
Nabízíme vám silikon-hydrogelové kontaktní čočky CooperVision® Biofinity®, díky nimž nemusíte zpomalit ani v těch nejrušnějších dnech. Čočky Biofinity jsou zárukou výjimečného stupně pohodlí, které hledáte. Navíc je můžete používat nepřetržitě až 30 dní.

Zdravější varianta pro uživatele kontaktních čoček

Díky naší exkluzivní technologii Aquaform® propouštějí čočky Biofinity k očím dostatečné množství kyslíku. Přirozená smáčivost čoček se nesmyje ani s postupem času. S měkkými pohodlnými čočkami, které jsou také zdravější pro vaše oči, se můžete těšit z vynikajícího vidění.
Nespokojte se jen tak s nějakými čočkami. Žádejte pohodlí čoček Biofinity. Na kontaktní čočky pro dlouhodobé nošení řady Biofinity se informujte u očního specialisty.

 

800x450_aquaform_technology

Technologie Aquaform

Kombinace materiálových technologií, jejichž výsledkem je kontaktní čočka s vysokým uživatelským pohodlím a jedinečnými vlastnostmi.

Údaje o výrobku
Korekce očních vad

Krátkozrakost nebo dalekozrakost

Osoby trpící krátkozrakostí vidí blízké předměty jasně, vzdálené předměty se však jeví rozmazaně. Osoby s dalekozrakostí naopak obvykle vidí vzdálené předměty jasně, blízké předměty jsou však rozostřené. Zeptejte se očního lékaře, zda by tyto čočky byly pro vás vhodné.

Cyklus výměny

Každý měsíc

Tyto měkké jednorázové kontaktní čočky je třeba měnit pouze jednou za měsíc.

UV filtr

Ne

Tyto čočky neposkytují ochranu proti UV záření. Pokud je tento požadavek pro vás důležitý, zvolte některý z výrobků řady Avaira.

Smáčivost

Kontaktní čočky Biofinity jsou přirozeně smáčivé a jejich povrch není nutné dodatečně ošetřovat zvlhčujícími kapkami či jinými prostředky

Při používání těchto kontaktních čoček je méně pravděpodobné, že budete potřebovat zvlhčující kapky.

Počet čoček v krabičce

6

Krabička obsahuje 6 čoček.

Informace pro uživatele

Přejděte na stránku Informace pro uživatele

Na této stránce najdete důležité informace a pokyny. Pozorně si je prosím přečtěte a uschovejte je pro případnou budoucí potřebu.