• 1000x265-proclearsphere

Měsíční kontaktní čočky pro korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Měsíční cyklus výměny
  • Zaručují ostré vidění a výjimečné pohodlí
  • Hodnota hydratace v průběhu celého dne neklesá pod 96 %
  • Mohou předcházet vysychání očí, často doprovázející používání kontaktních čoček

Udržují oči v pohodlí a přirozeně vlhké

Při korekci rozostřeného vidění provázejícího krátkozrakost a dalekozrakost jsou vlastně všechny kontaktní čočky stejné, že? Zdaleka ne!
Na rozdíl od čoček, při jejichž používání už po krátké chvíli cítíte svědění a sucho v očích, slouží naše sférické kontaktní čočky CooperVision Proclear® tak, jak mají - po celý den zůstávají vlhké a pohodlné.

Přirozená ochrana před vysycháním očí

Díky naší technologii PC Technology™ se molekuly vody v podstatě stávají součástí sférických kontaktních čoček Proclear a přirozenou cestou zabraňují vysychání očí.
Čočky řady Proclear jsou jediné čočky, které schválil Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA): „Mohou přispět ke zvýšení pohodlí uživatelů čoček, kteří zakoušejí mírné obtíže či příznaky související s vysycháním povrchu oka při nošení čoček.“
Na sférické kontaktní čočky Proclear se informujte u očního specialisty.

800x450_pc_technology

Technologie PC

Pocit sucha patří mezi opakované stížnosti uživatelů kontaktních čoček, zejména presbyopických klientů, jejichž oči často s věkem více vysychají.

Údaje o výrobku
Korekce očních vad

Krátkozrakost a dalekozrakost

Osoby trpící krátkozrakostí vidí blízké předměty jasně, vzdálené předměty se ale jeví rozmazaně. Osoby s dalekozrakostí naopak obvykle vidí vzdálené předměty jasně, blízké předměty jsou však rozostřené. Zeptejte se očního lékaře, zda by tyto čočky byly pro vás vhodné.

Režim výměny

Každý měsíc

Tyto měkké jednorázové kontaktní čočky je třeba měnit pouze jednou za měsíc. Ušetříte tak a navíc budou vaše oči stále v pohodlí.

UV filtr

Ne

Tyto čočky neposkytují ochranu proti UV záření.

Smáčivost

Čočky jsou přirozeně smáčivé, neboť do své struktury vážou vodu

Naše kontaktní čočky Proclear vycházejí z přirozeně biokompatibilní technologie PC Technology™. Čočky vytvářejí pevnou vazbu s molekulami vody a uchovávají si tak výbornou hydrataci i po 12 hodinách nošení.

Počet čoček v krabičce

6

Krabička obsahuje 6 čoček.

Informace pro uživatele

Přejděte na stránku Informace pro uživatele

Na této stránce najdete důležité informace a pokyny. Pozorně si je prosím přečtěte a uschovejte je pro případnou budoucí potřebu.