• sauflon_1000x265_0042_new_clariti_family

Řešení krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, astigmatismu i presbyopie? Využijte výhod jednodenních silikon-hydrogelových kontaktních čoček.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Každý den nové kontaktní čočky
  • Jedinečné výhody silikon-hydrogelového materiálu
  • Korekce krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu i presbyopie
  • Vynikající pohodlí po celý den
  • Ochrana před zářením UVA a UVB(1)

Bělejší a zdravější oči díky silikon-hydrogelovým čočkám(2)

Čočky clariti® 1 day jsou první a jedinou ucelenou rodinou jednodenních silikon-hydrogelových čoček. Silikon-hydrogelové čočky jsou zdravější(2) alternativou k jednodenním hydrogelovým čočkám. Propouštějí k rohovce větší množství kyslíku než čočky hydrogelové.
 
Díky vysoké prodyšnosti silikon-hydrogelových čoček jsou oči bělejší a jasnější(2). Ať už je vaší zrakovou vadou krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus nebo presbyopie, čočky clariti 1 day jsou vhodné pro všechny z vás.

Skvělé pohodlí po celý den

Všechny čočky rodiny clariti 1 day obsahují velké množství vody(3). Voda je podstatou pohodlného používání čoček. Unikátní vlastnosti čoček clariti® 1 day jsou výsledkem technologie WetLoc®. Čočky přirozeně přitahují a váží molekuly vody ke svému povrchu a zůstavají dostatečně vlhké a pohodlné po celý den.

 
Více informací žádejte u svého očního specialisty.

(1)Upozornění: kontaktní čočky s UV filtrem nemohou zcela nahradit ochranné brýle s UV filtrem, jako jsou ochranné brýle nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nepokrývají celou plochu oka a jeho bezprostřední okolí. Uživatelé by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů.
(2)Data on file. Po použití čoček clariti 1 day jsou oči bělejší než po použití čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
(3)Výrobcem uváděný obsah vody v jádru čočky.