• sauflon_1000x265_0038_new_clariti_1_day

Jednoduchá cesta, jak dosáhnout jasnějších a bělejších očí při korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti.

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Každý den nové kontaktní čočky
  • Výhody silikon-hydrogelového materiálu
  • Korekce krátkozrakosti a dalekozrakosti
  • Vynikající pohodlí po celý den
  • Ochrana před zářením UVA a UVB(2)

Pohodlí jednodenních čoček, výhody silikon-hydrogelu

Jestliže vás zaujal svět jednodenních čoček, pak je značka clariti® 1 day výbornou volbou - ať už s nošením kontaktních čoček začínáte nebo chcete přejít od svých současných hydrogelových čoček k jejich zdravější silikon-hydrogelové alternativě.
 
Silikon-hydrogelové čočky totiž k rohovce propouštějí větší množství kyslíku než čočky hydrogelové. To je velice důležité, vyšší prodyšnost v důsledku znamená bělejší, jasnější a zdravější oči(1).

Skvělé pohodlí po celý den

Čočky clariti® 1 day kladou důraz na pohodlí nositelů. Proto je k výrobě čoček clariti 1 day použita unikátní technologie WetLoc™. Díky ní vznikají čočky, které přirozeně přitahují a váží molekuly vody ke svému povrchu a zůstávají tak dostatečně vlhké a pohodlné po celý den.
 
Kontaktní čočky clariti 1 day jsou výbornou volbou jak pro zkušené tak pro teprve začínající uživatele. Více informací žádajte u svého očního specialisty.

(1)Data on file. Po použití čoček clariti 1 day jsou oči bělejší než po použití čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
(2)Upozornění: kontaktní čočky s UV filtrem nemohou zcela nahradit ochranné brýle s UV filtrem, jako jsou ochranné brýle nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nepokrývají celou plochu oka a jeho bezprostřední okolí. Uživatelé by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů.