• sauflon_1000x265_0037_new_clariti_1_day_multifocal

Jednodenní silikon-hydrogelové čočky pro korekci presbyopie

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Nové kontaktní čočky každý den
  • Výhody silikon-hydrogelového materiálu
  • Korekce presbyopie - snadnější vidění na blízko, střední vzdálenost i do dálky
  • Vynikající pohodlí po celý den
  • Ochrana před zářením UVA a UVB(2)

Jediné čočky svého druhu pro korekci presbyopie

Pouze čočky clariti® 1 day multifocal vám umožní užívat si pohodlí jednodenních čoček a výhody silikon-hydrogelu. Clariti®  1 day multifocal jsou jediné jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky pro korekci presbyopie, které jsou vám dnes k dispozici.

Silikon-hydrogelové čočky k rohovce propouštějí větší množství kyslíku než čočky hydrogelové. To je velice důležité, vyšší prodyšnost v důsledku znamená  bělejší, jasnější a zdravější oči(1).

Skvělé pohodlí po celý den

U kontaktních čoček clariti® 1 day multifocal klademe důraz na pohodlí uživatelů. K jejich výrobě se používá unikátní technologie WetLoc™. Díky ní vznikají čočky, které přirozeně přitahují a váží molekuly vody ke svému povrchu a uchovávají si tak dostatečnou vlhkost a pohodlí po celý den.

Clariti® 1 day multifocal jsou ideální volbou pro zkušené ale i začínající uživatele kontakních čoček. Více informací žádejte u svého očního specialisty.

(1)Data on file. Po použití čoček clariti® 1 day jsou oči bělejší než po použití čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
(2)Upozornění: kontaktní čočky s UV filtrem nemohou zcela nahradit ochranné brýle s UV filtrem, jako jsou ochranné brýle nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nepokrývají celou plochu oka a jeho bezprostřední okolí. Uživatelé by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů.