• sauflon_1000x265_0039_new_clariti_1_day_toric

Jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky pro korekci astigmatismu

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • Nové kontaktní čočky každý den
  • Výhody silikon-hydrogelového materiálu
  • Korekce astigmatismu
  • Vynikající pohodlí po celý den
  • Ochrana před zářením UVA a UVB(2)

Jediné čočky svého druhu pro korekci astigmatismu

Čočky clariti® 1 day toric získaly prestižní ocenění Kontaktní čočky roku na Optician Awards v roce 2012(3). Spojují výhody silikon-hydrogelu a jednodenních kontaktních čoček. Clariti® 1 day toric jsou jediné jednodenní silikon-hydrogelové čočky pro korekci astigmatismu, které jsou vám k dispozici.
 
Silikon-hydrogelové čočky k rohovce propouštějí větší množství kyslíku než čočky hydrogelové. To je velice důležité, vyšší prodyšnost v důsledku znamená bělejší, jasnější a zdravější oči(1).

Skvělé pohodlí po celý den

Clariti® 1 day toric kladou velký důraz na pohodlí nositelů.. Proto je k jejich výrobě využita unikátní technologie WetLoc™. Díky ní vznikají čočky, které přirozeně přitahují a váží molekuly vody ke svému povrchu a uchovávají si dostatečnou vlhkost a pohodlí po celý den.
 
Kontaktní čočky clariti® 1 day toric jsou vhodné pro začínající i zkušené uživatele. Pro více informací kontaktujte svého očního specialistu.

(1)Data on file. Po použití čoček clariti 1 day jsou oči bělejší než po použití čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
(2)Upozornění: kontaktní čočky s UV filtrem nemohou zcela nahradit ochranné brýle s UV filtrem, jako jsou ochranné brýle nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nepokrývají celou plochu oka a jeho bezprostřední okolí. Uživatelé by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů.
(3)Ocenění uděleno časopisem Optician, přední odbornou publikací ve Velké Británii, na základě volby provedené porotou uznávaných britských očních specialistů.