MiSight® 1 day

Děti vedou aktivní život plný aktivit. Ale ať už si hrají na honěnou, jezdí s kamarády na kole nebo se učí nové věci ve škole, krátkozrakost jim může ztížit aktivity, které mají rády. A jak rostou, může se jejich předpis také zesílit.

Naštěstí může vašim dětem přiměřeným jejich věku pomoci inovativní technologie, která zpomaluje postup krátkozrakosti1*: MiSight® 1 day contact lenses from CooperVision. Jednodenní kontaktní čočky MiSight® s technologií ActivControl® nejen korigují krátkozrakost - jsou to také první měkké kontaktní čočky, u kterých bylo prokázáno, že zpomalují progresi krátkozrakosti u dětí ve věku 8-12 let při zahájení léčby.*1 Při nošení jednodenních kontaktních čoček MiSight® může vaše dítě přiměřené věku zažít jasné vidění, osvobození od brýlí a nadále se věnovat aktivitám, které má rádo.1,2,3

Navíc za každou prodanou kontaktní čočku MiSight® 1 day$ v USA spolupracujeme s Plastic Bank®, která prostřednictvím své celosvětové sítě sbírá a přeměňuje stejné množství plastů6. Sběrači v pobřežních komunitách dostávají za nasbírané materiály prémii, která jim pomáhá zajistit základní rodinné potřeby, jako jsou potraviny, palivo na vaření, školné a zdravotní pojištění7. S jednodenními kontaktními čočkami MiSight® se tak vaše dítě přiměřeně svému věku může těšit z jasného vidění‡1,8 a to vše při současném přispění ke změně našeho životního prostředí. Zjistit více. 

Funkce, které si zamilujete

Koriguje krátkozrakost a zpomaluje progresi krátkozrakosti u dětí (ve věku 8-12 let při zahájení léčby) v průměru o 59 % díky speciální technologii ActivControl®.*1

Jistá volba pro vaše dítě. Dětí ve věku 8-15 let, které nikdy předtím kontaktní čočky nenosily:

  • 95- 100 % dětí odpovídajících jejich věku uvedlo, že dávají přednost nošení kontaktních čoček MiSight® 1 day před nošením brýlí.4
  • Děti ve věku 8 let dokázaly s čočkami sebevědomě zacházet již brzy po prvním nasazení.5

Měkké kontaktní čočky, které se snadno používají pro děti přiměřené jejich věku.1

Pohodlné jednodenní kontaktní čočky.

Nejste si jisti, které kontaktní čočky jsou pro vás nejlepší?

Udělejte si tento kvíz skládající se ze čtyř otázek a zjistěte, který z našich produktů bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Najděte ty pravé čočky pro vás

* Indikace k použití: MiSight® 1 day (omafilcon A) měkké (hydrofilní) kontaktní čočky pro denní nošení jsou indikovány ke korekci myopické ametropie a ke zpomalení progrese krátkozrakosti u dětí s nepostiženýma očima, které jsou při zahájení léčby ve věku 8-12 let a mají refrakci -0,75 až 4,00 dioptrií (sférický ekvivalent) s ≤ 0,75 dioptrií astigmatismu. Po každém vyjmutí se čočka vyřadí.

** Ve srovnání s jednodenní čočkou pro jedno vidění po dobu tří let.

$ MiSight® 1 day je definován jako objednávky a zahrnuje produkt(y) MiSight® 1 day prodávané a distribuované společností CooperVision v USA.  

Množství je definováno jako hmotnost. Čistá plastová neutralita je stanovena nákupem kreditů od Plastic Bank®. Jeden kredit představuje sběr a přeměnu jednoho kilogramu plastu, který se může dostat do vodních cest nebo do nich může být určen. Společnost CooperVision nakupuje kredity rovnající se hmotnosti plastů v objednávkách MiSight® za 1 den ve stanoveném časovém období. Plast MiSight® 1 day se určuje podle hmotnosti plastu v blistru, čočce a sekundárním obalu, včetně laminátů, lepidel a pomocných vstupů (např. inkoustu).

VA (LogMAR) > 6/6 (20/20) při všech návštěvách od výdeje až po návštěvu po 6 letech.
 

Reference:

1. Chamberlain P, et al. Tříletá randomizovaná klinická studie čoček MiSight® pro kontrolu myopie. Optom Vis Sci. 2019;96(8):556-567.
2. Sulley A, et al. Wearer experience and subjective responses wth dual focus compared to spherical, single vision soft contact lenses in children during a 3-year clinical trial. Poster prezentovaný na konferenci AAO 2019, San Francisco, Kalifornie.
3. Chamberlain P, et al, Further comparison of myopia progression in new and established myopia control treatment (MiSight® 1 day) groups [Další srovnání progrese myopie u nových a zavedených skupin s kontrolní léčbou myopie (MiSight® 1 day)]. Prezentace na konferenci BCLA 2019, Manchester, Anglie.
4. 95 % - 100 % dětí vyjádřilo při každé návštěvě v průběhu 36 měsíců preferenci kontaktních čoček před brýlemi. Sulley A et al, Wearer experience and subjective responses with dual focus compared to spherical, single vision soft contact lenses in children during a 3-year clinical trial. Posterová prezentace AAO 2019.
5. Děti, které začínají nosit kontaktní čočky ve věku 8-12 let, n= 130 @ 1 měsíc po výdeji. Chamberlain P et al Tříletá randomizovaná klinická studie čoček MiSight® pro kontrolu myopie. Optom Vis Sci 2019;96:556-567.
6. CVI Data on file, 2022.
7. Údaje CVI v souboru, 2022. 8. Celkový počet komunit ovlivněných prostřednictvím panelu dopadu Plastic Bank k 31. 12. 2022.
8. Chamberlain P, Arumugam B, Jones D et al. Myopia Progression in Children wearing Dual-Focus Contact Lenses (Progrese myopie u dětí, které nosí dvouohniskové kontaktní čočky): Zjištění za 6 let. Optom Vis Sci 2020;97(E-abstract):200038.