Společnost CooperVision vytvořila průlomovou technologii Aquaform, která pomáhá poskytovat skvělé vidění a neuvěřitelné pohodlí.

aquaform_technology_nolabels-800

Pouze ilustrativní zobrazení

Technologie Aquaform® je inovativní materiálová technologie pro výrobu kontaktních čoček, jejímž výsledkem je přirozená smáčivost kontaktních čoček a neuvěřitelné uživatelské pohodlí.

Díky této jedinečné technologii jsou naše kontaktní čočky hydratované vodou na dvojnásobek své hmotnosti. Molekuly vody jsou přitahovány a ukotveny k unikátním řetězcům silikonu v celém objemu čočky od jejího jádra až k povrchu. Výsledná čočka má vysokou propustnost kyslíku a zároveň pomáhá udržet vlhkost po celý den.

 

To je jeden z důvodů, proč více než 24 milionů nositelů kontaktních čoček CooperVision s Aquaform technologií si každý den užívá neuvěřitelné pohodlí, které si jejich oči zaslouží.

Výhody:

natural_wet_icon_biofinity_blue_340

Přirozeně smáčivé, takže vaše čočky zůstávají vlhké a pohodlné bez potřeby povrchových úprav nebo přidaných smáčedel.

comfort-icon-biofinity-blue

Pomáhá udržovat vlhkost po celý den.

breathability_con_icon_biofinity_blue-340

Poskytuje vysokou propustnost kyslíku.

Fungování technologie Aquaform:

aquaform_technology_nolabels-620

Kde tuto technologii najdete:

Zeptejte se svého očního specialisty na kontaktní čočky MyDay® a Biofinity® s naší prémiovou technologií kontaktních čoček Aquaform®.

 

* Při každodenním nošení.

Odkazy:
1 Brennan NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467-472.