Díky vyššímu počtu korekčních zón v každé kontaktní čočce vám pomáhá ostře vidět na všechny vzdálenosti, s ohledem na vaši osobní potřebu korekce.

cvi_balanced_progressive_illustration_cz-ak-800x1018

Pouze ilustrativní zobrazení

Po čtyřicítce si možná začnete všímat, že je těžší zaostřit na objekty, které jsou blízko — například v situacích se slabým osvětlením, třeba když se snažíte přečíst menu ve vaší oblíbené restauraci. Tento stav se nazývá presbyopie a postihuje každého z nás.

Díky technologii Balanced Progressive® můžete nosit kontaktní čočky, které vám pomohou zaostřit na jakoukoli vzdálenost.

Tato technologie nabízí několik zón korekce zraku — pro krátkou, střední a velkou vzdálenost. Čočky lze navíc přizpůsobit vašim osobním potřebám, takže si můžete užívat výjimečné vidění na všechny vzdálenosti.

Výhody:

bpt_3d_icon_biofinity_blue-340

Váš oční specialista může každou kontaktní čočku přizpůsobit vašim osobním dioptrickým potřebám pro výjimečné vidění na všechny vzdálenosti — krátké, střední i vzdálené

adult_freedom-glasses-icon_blue-340

Presbyopie neznamená, že se musíte smířit s brýlemi na čtení

Jak technologie Balanced Progressive® funguje

cvi_balanced_progressive_illustration_cz-ak-620x352

Kde tuto technologii najdete:

Chcete-li ostře vidět na všechny vzdálenosti, zeptejte se svého očního specialisty na multifokální kontaktní čočky Biofinity® s technologií Balanced Progressive®.