• 1000x265-proclear-family

Seznamte se s širokou škálou čoček určených uživatelům, kteří se potýkají problémem suchých očí

DŮLEŽITÉ VLASTNOSTI
  • 12 i více hodin pohodlí při 96% hydrataci
  • Řeší nepohodlí vyplývající z problému suchých očí
  • Vysoce účinné hydrogelové čočky spolehlivě zaručující vynikající vidění
Rodina produktů

Máte suché oči? Měli bychom pro vás ty pravé čočky

Naše řada kontaktních čoček CooperVision Proclear® je založena na technologii PC Technology™, která využívá unikátní materiál napodobující látky přirozeně se vyskytující v membránách lidských buněk. Její molekuly přitahují vodu a obklopují se jí. Kontaktní čočky Proclear si tak udržují vlhkost a i po 12 hodinách používání jsou velmi pohodlné.
Čočky řady Proclear jsou jediné čočky, které schválil Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA): „Mohou přispět ke zvýšení pohodlí uživatelů čoček, kteří zakoušejí mírné obtíže či příznaky související s vysycháním povrchu oka při nošení čoček.“

Široká škála možností korekce očních vad

Do řady Proclear patří kontaktní čočky určené pro korekci široké škály zrakových potíží - astigmatismu, krátkozrakosti, dalekozrakosti, presbyopie a dalších vad. V závislosti na potřebném druhu korekce si také můžete vybrat z několika možných režimů výměny - od výměny každý den až po výměnu jednou za měsíc.
Dopřejte svým suchým očím to, co potřebují. Informace o výhodách kontaktních čoček Proclear vám poskytne oční specialista.