Avaira

  • Avaira jediné přirozeně smáčivé dvoutýdenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky
Specifikace výrobku

Vlastnosti

  • Nízký modul pružnosti a vysoký difúzní koeficient
  • Systém korigující projevy aberací
  • UV filtr*

Proč kontaktní čočky Avaira?

Vynikající pohodlí a vidění i skvělá cena

Kontaktní čočky CooperVision Avaira® jsou první volbou aplikace u těch klientů, kteří s nošením čoček teprve začínají, i u těch zkušenějších, kteří od tradičních hydrogelových čoček žádají více pohodlí.
Povrch čoček Avaira zůstává vlhký i bez použití zvlhčujících prostředků, přísad či jiného typu úpravy. Čočky jsou pohodlné při počáteční aplikaci, ke konci doby životnosti i od výměny k výměně. Jsou opatřeny UV filtrem, který chrání zrak před působením škodlivého UV záření.*
Sečteno a podtrženo, kontaktní čočky Avaira nabízejí vašim klientům dokonalou zrakovou ostrost, pohodlí a výhodnou cenu značky, na kterou se mohou spolehnout. 

Patentovaná technologie Aquaform® v kombinaci s PEG

Díky exkluzivní technologii Aquaform společnosti CooperVision jsou kontaktní čočky Avaira přirozeně hydrofilní - voda zůstává uvnitř čočky a dehydratace je tak minimální. Čočky rovněž vynikají nízkým modulem pružnosti a vysokou prostupností pro kyslík; jsou tedy prodyšnější a pohodlnější.
Kontaktní čočky Avaira obsahují polyethylenglykol (PEG), vysoce účinnou zvlhčující látku, která pevně váže vodu ve struktuře čoček. Výsledkem je pak nepřetržité pohodlí po celý den i po celou dobu životnosti čočky.

* Varování: kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou brýlí nebo slunečních brýlí absorbujících UV záření, protože nechrání celý povrch oka a okolí. Klienti by měli dále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů.

Technologie výroby čoček

Údaje o výrobku

Materiál / obsah H2O
enfilcon A / 46%
UV filtr
Yes
Cyklus výměny
Jednorázové denní
Prostupnost pro kyslík
125 Dk/t (at -3.00D)
Prodejní velikost balení
3 ks nebo 6 ks
Základní zakřivení
8.4
8.5
Průměr
14.2
14.2
Sférická hodnota
+0.25D až +8.00D
(krok 0.50D +6.00D)
-0.25D až -12.00D
(krok 0.50D nad -6.00D)
Plánovaná výmena
dva týdny