• 1000x265-biofinity-family-energys-no-xr-toric

Vlastnosti

  • Čočky s měsíčním režimem výměny
  • Přirozená smáčivost
  • Nízký modul pružnosti a vysoký difúzní koeficient uspokojující celou škálu potřeb
  • Vyrobeny ze silikon-hydrogelu

Rodina produktů

Patentovaná technologie Aquaform®

Řadu silikon-hydrogelových kontaktních čoček CooperVision Biofinity® vyrábí naše společnost s využitím exkluzivní technologie Aquaform. Jejím výsledkem jsou přirozeně hydrofilní kontaktní čočky s nízkým modulem pružnosti, který zvyšuje pohodlí při nošení.
Technologie Aquaform je postavena na delších siloxanových řetězcích; k výrobě výsledných čoček je pak třeba méně silikonu, aby byla zaručena vysoká prostupnost kyslíku. Ve struktuře materiálu čoček se utvářejí oblasti s nábojem, kde dochází ke vzniku hydrogenové vazby s molekulami vody. Voda se tak stává pevnou součástí struktury čočky a zvyšuje pohodlí při nošení a snižuje usazování nečistot.

Až 29 nocí a 30 dní nepřetržitého nošení

K výrobě čoček Biofinity se používá unikátní materiál zvaný silikon-hydrogel, díky kterému je vaši klienti mohou nosit nejen po celý den, ale nepřetržitě až 29 nocí a 30 dní. Přesvědčí se o dlouhodobém pohodlí, které tyto čočky přinášejí, i když si možná v minulosti mysleli, že něco takového u čoček není možné.
Kontaktní čočky Biofinity zůstávají dlouhodobě vlhké a pohodlné, takže je méně pravděpodobné, že vaši klienti budou potřebovat oční kapky (jedna z věcí, za kterou budou moci ušetřit).