• 1000x265-myday
    Neomezené pohodlí a snadná manipulace - výjimečně uspokojivé jednorázové čočky
Specifikace výrobku

Vlastnosti

  • Korekce myopie a hypermetropie
  • Unikátní materiál SmartSilicone™ obsahuje méně silikonu; v čočce tak zůstává více prostoru pro hydrofilní části, díky kterým jsou kontaktní čočky MyDay® - ve srovnání s jinými silikon hydrogelovými jednodenními čočkami – měkčí a jemnější.
  • Ochrana před UVA a UVB zářením*
  • Kontaktní čočky s každodenním režimem výměny

Materiál SmartSilicone™ - zásadní změna v chemickém složení kontaktních čoček

Kontaktní čočky MyDay® představují mezi jednodenními silikon hydrogelovými kontaktními čočkami další vývojový stupeň. Jedná se o jediné kontaktní čočky vyráběné z materiálu SmartSilicone™, který se stal zásadním zlomem v oblasti chemického složení čoček. Tento materiál slučuje vše, co klientům zaručí dokonalý zážitek při používání čoček - maximální pohodlí, snadnou manipulaci i zdravotní výhody silikon hydrogelu.
 
SmartSilicone™ zaručuje dostatečnou propustnost pro kyslík. Čočky MyDay® obsahují pouze 4,4 % silikonu - nejnižší podíl silikonu v jednodenních silikon hydrogelových čočkách, které jsou na trhu k dispozici. V důsledku nižšího obsahu silikonu zůstává v čočce více prostoru pro hydrofilní části materiálu, které zvyšují pohodlí používání kontaktních čoček. Nižší je rovněž modul pružnosti. Materiál je dostatečně jemný a měkký a současně se s výslednou kontaktní čočkou velmi snadno manipuluje.

Moderní design kontaktních čoček MyDay® - přirozený pocit při nošení

Kontaktní čočky MyDay® se vyznačují velmi hladkým povrchem a zaoblenými okraji, které dále zvyšují pohodlí a spokojenost klienta a přispívají k výrazně přirozenému pocitu při nošení, protože pohyb očního víčka přes čočku je naprosto plynulý.
 
Kontaktní čočky MyDay® napomáhají k udržení dlouhodobého zdraví očí díky účinné ochraně před UV zářením. UV filtr kontaktních čoček MyDay® dokáže zastavit 85% záření UVA a 96% záření UVB.*
 
Rozšiřte svoji nabídku o výjimečné jednodenní silikon hydrogelové kontaktní čočky MyDay®. Vašim klientům zaručí jejich používání dokonalý zážitek a naprostou spokojenost. 

* Upozornění: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za ochranné brýle absorbující UV záření, jako jsou speciální UV absorbující brýle nebo sluneční brýle, protože nechrání celý povrch oka a jeho okolí. Klienti by měli nadále používat brýle pohlcující UV záření podle pokynů svého očního specialisty.

Technologie výroby čoček

Údaje o výrobku

Materiál / obsah H2O
stenfilcon A / 54%
UV filtr
Yes
Prostupnost pro kyslík
100 Dk/t (at -3.00D)
Tloušťka čočky
0.08 mm
Základní zakřivení
8.4
Průměr
14.2
Sférická hodnota
+6.00D až -10.00D
(krok 0,50D od +5.00D a -6.00D)
Modul pružnosti (MPa)
0.4
Manipulacní zabarvení
Svetle modré
Dk
80
UV filtr
UVA/ UVB = 85% / 96%