Avaira Vitality™

  • Všechny skvělé vlastnosti kontaktních čoček Avaira® a ještě něco navíc.
Specifikace výrobku

Vlastnosti

  • Přirozená smáčivost pro dlouhotrvající pohodlí
  • Silikon hydrogelový materiál
  • Nízký modul pružnosti a vysoké Dk vhodné pro všechny
  • Systém k neutralizaci sférických aberací
  • NOVÉ Vyšší ochrana díky UV filtru 1. třídy(1)
  • NOVÉ Vyšší obsah vody

Kontaktní čočky pro dlouhodobé pohodlí

Kontaktní čočky Avaira Vitality® nabízí snadné používání, ostré a jasné vidění a všechny další vlastnosti oblíbené u čoček Avaira®, navíc ale s vyšším obsahem vody v materiálu a vylepšeným UV filtrem, který patří do 1. třídy ochrany(2). A to vše za stejnou cenu.  

Přirozeně smáčivé
Silikon hydrogelový materiál třetí generace použitý na kontaktní čočky Avaira Vitality® je přirozeně smáčivý bez dodatečných povrchových úprav. Tato vlastnost spolu s vyšším obsahem vody v materiálu čoček Avaira Vitality® zabezpečuje vysokou míru pohodlí v čočkách po celý den.

 

Lepší UV ochrana(3)

Ultrafialové (UV) záření může být lidskému oku nebezpečné. Uvádí se jeho podíl na rozvoji katarakt a dalších vážných postižení oka(4). Proto kontaktní čočky Avaira Vitality® nyní nabízí UV filtr 1. třídy, který účině blokuje více jak 90% UVA a 99% UVB záření(5) a poskytuje tak vyšší úroveň ochrany očí vašich klientů.

Jednoduché použití. Snadné převedení
Kontaktní čočky Avaira Vitality® nabízí vše co máte rádi na čočkách rodiny Avaira®. To znamená, že jejich aplikace je velmi snadná a převedení stávajících klientů používajících kontaktní čočky Avaira® je bezproblémové. Šetříme tak čas váš i vašich klientů.

Nabídněte svým klientům kontaktní čočky Avaira Vitality®. Převedení klientů na lepší produkt je velmi snadné.

(1) Upozornění:kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou UV absorbujících brýlí, jako jsou speciální ochranné brýle s UV filtrem nebo sluneční brýle, protože nekryjí celý povrch oka a jeho okolí. Používejte proto I nadále UV absorbující brýle podle doporučení vašeho očního specialisty.
(2) Upozornění:kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou UV absorbujících brýlí, jako jsou speciální ochranné brýle s UV filtrem nebo sluneční brýle, protože nekryjí celý povrch oka a jeho okolí. Používejte proto I nadále UV absorbující brýle podle doporučení vašeho očního specialisty.
(3) Upozornění:kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou UV absorbujících brýlí, jako jsou speciální ochranné brýle s UV filtrem nebo sluneční brýle, protože nekryjí celý povrch oka a jeho okolí. Používejte proto I nadále UV absorbující brýle podle doporučení vašeho očního specialisty.
(4) http://www.aoa.org/patients-and-public/caring-for-your-vision/uv-protection/uv-protection-with-contact-lenses?sso=y
(5) Upozornění:kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou UV absorbujících brýlí, jako jsou speciální ochranné brýle s UV filtrem nebo sluneční brýle, protože nekryjí celý povrch oka a jeho okolí. Používejte proto I nadále UV absorbující brýle podle doporučení vašeho očního specialisty.

Údaje o výrobku

UV filtr
Yes