Řada MyDay

eretailer_myday-banner-family

Rodina produktů

MyDay® krátkozrakost/ dalekozrakost
MyDay® multifocal Jednorázové denní astigmatismus
MyDay® toric Jednorázové denní

Jednodenní kontaktní čočky MyDay® jsou vysoce kvalitní kontaktní čočky, které poskytují skvělý výkon lidem s náročným životním stylem.

Doporučte zákazníkům kontaktní čočky MyDay® a pomozte jim být v té nejlepší formě díky všem výhodám silikon-hydrogelových kontaktních čoček.

Vlastnosti

 

Dlouhodobě pohodlné nošení díky Technologii Aquaform®, která zaručuje přirozenou smáčivost

Prvotřídní optika se stejným designem jaký je použitý u sférických čoček Biofinity®

Vysoká propustnost kyslíku Dk/t a 100% pokrytí potřeb oka kyslíkem1, aby zůstaly oči bílé a jasné

Naše nejměkčí a nejprodyšnější jednodenní silikon hydrogelové čočky*

Blokují 85 % záření UVA a 96 % UVB

Dlouhodobý výkon, který uspokojuje náročný životní styl vašich klientů.

 

 

 

Pro klienty, kteří se nespokojí s běžnými jednodenními měkkými čočkami.

 

Mnoho vašich klientů vede náročný život. Jsou velmi ambiciózní a potřebují být ve formě. Jim nebudou obyčejné jednodenní kontaktní čočky stačit. Potřebují vysoce funkční premiové kontaktní čočky, které udrží krok s jejich náročným životním stylem.

 

Řešením jsou jednodenní kontaktní čočky MyDay®. Jsou nejvýkonnějšími jednodenními měkkými kontaktními čočkami v naší nabídce* a poskytují dlouhodobě skvělé vlastnosti, které odpovídají životnímu stylu vašich vysoce ambiciózních klientů.

 

Kontaktní čočky MyDay® ztělesňují prvotřídní technologii a výkon. Jsou založeny na stejné technologii jako světově proslulé měkké kontaktní čočky Biofinity®.

 

Technologie Aquaform®: Umožňuje výrobu měkkých, přirozeně hydrofilních silikon hydrogelových čoček, které jsou vysoce prodyšné a udržují dostatek vody v čočce, aby zajistily pohodlí po neuvěřitelně dlouhou dobu.

 

Aberration Neutralising System™: Asférická optika díky neutralizaci sférických aberací, které se přirozeně na oku vyskytují, zajišťuje jasné a ostré vidění u čoček pro korekci krátkozrakosti i dalekozrakosti.2

 

Optimised Toric Lens Geometry™: Poskytuje vynikající stabilitu, předvídatelnou orientaci a konzistentní ostrost vidění. Dlouhodobý výkon, který uspokojuje náročný životní styl vašich klientů.

1. Brennan, NA. Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467-472.

2. Kollbaum P and Bradley A. Aspheric contact lenses: fact and fiction. Contact Lens Spectrum 2005;20:34–9.

*Ve srovnání s jednodenními silikon hydrogelovými kontaktními čočkami CooperVision®. Údaje v databázi.

**Vysoká propustnost kyslíku přispívá k bělejšímu a jasnějšímu vzhledu očí.

†Varování: Kontaktní čočky blokující UV záření nenahrazují ochranné sluneční brýle, jako např. ochranné brýle nebo sluneční brýle se schopností pohlcovat UV záření, protože nezakrývají v plném rozsahu oči a jejich okolí. Klienti by měli i nadále používat brýle pohlcující UV záření v souladu s pokyny.