Řada Proclear

1000x265-proclear-family

Vlastnosti

  • 12 i více hodin pohodlí při 96% hydrataci
  • Řeší nepohodlí vyplývající z problému suchých očí

Rodina produktů

Proclear Měsíční krátkozrakost/ dalekozrakost
Proclear 1 day Jednorázové denní krátkozrakost/ dalekozrakost
Proclear multifocal Měsíční Na čtení / multifokální
Proclear multifocal toric Měsíční astigmatismus
Proclear toric Měsíční astigmatismus

Patentovaná technologie PC Technology™

Stejně jako původní hydrogelové kontaktní čočky PC i řada čoček CooperVision Proclear® již po více než desetiletí využívá biokompatibilní technologii a je pro klienty zárukou vynikajícího zdraví očí a pohodlí.
Technologie PC vychází z poznatků molekulární chemie. Díky ní se vaši klienti mohou těšit z výjimečného pohodlí; biokompatibilní materiál, z něhož jsou čočky vyrobeny, si uchovává odpovídající hydrataci a zaručuje pocit dostatečné vlhkosti a pohodlí po celý den.
Čočky řady Proclear jsou jediné čočky, které schválil Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA): „Mohou přispět ke zvýšení pohodlí uživatelů čoček, kteří zakoušejí mírné obtíže či příznaky související s vysycháním povrchu oka při nošení čoček.“

Vysoce účinné hydrogelové čočky

Do řady Proclear patří kontaktní čočky určené pro korekci široké škály zrakových potíží. Čočky Proclear jsou k dispozici jako sférické, torické a multifokální - lze je tedy použít k nápravě v podstatě jakékoli běžné oční vady.
Vaši klienti jistě ocení dlouhodobé pohodlí, pocit dostatečně vlhkých očí i efektivitu čoček Proclear, na které se mohou plně spolehnout.