MyDay® multifocal

Specifikace výrobku

Představujeme MyDay® daily disposable multifocal

Představujeme jednodenní multifokální kontaktní čočky MyDay® daily disposable multifocal, poslední inovaci od společnosti CooperVision®. MyDay® multifocal přináší nový 3-adicový multifokální systém - CooperVision® Binocular Progressive SystemTM, který využívá různé multifokální designy čoček pro optimalizaci vidění při všech úrovních presbyopie.1

S osvědčeným, jednoduchým a vysoce účinným procesem výběru čoček a  podporou aplikací OptiExpert™ je nalezení správné čočky pro vaše presbyopické zákazníky snadné a umožňuje vám úspěšně aplikovat 98 % klientů při využití maximálně dvou zkušebních párů čoček (pokud budete postupovat podle návodu k aplikaci).1,2

MyDay® multifocal využívají také technologii Aquaform®, která poskytuje skvělé dlouhotrvající uživatelské pohodlí a pomáhá udržet oči vašich klientů jasné a bílé díky vysoké propustnosti pro kyslík.4,5

Pomozte svým zákazníkům vidět každý den co nejlépe. Doporučte jim vysoce výkonné jednodenní multifokální kontaktní čočky MyDay® multifocal.

 

Vlastnosti

1
 

Evoluce v systému designu čoček:
Unikátní 3-adicový CooperVision® Binocular Progressive SystemTM, pro optimalizaci vidění při všech úrovních presbyopie.1 Poskytuje jasné vidění na všechny vzdálenosti: do blízka, do dálky a na střední vzdálenosti mezi tím1 – pro nové zákazníky s počínající presbyopií i s presbyopií v pozdějších stádiích.3

2
 

Evoluce v jednoduchosti aplikace:
Snadná a úspěšná aplikace1 s CooperVision® Binocular Progressive SystemTM a podporou aplikace OptiExpertTM. Umožňuje úspěšně aplikovat 98% klientů maximálně na dva zkušební páry čoček (při dodržení doporučeného postupu výběru čoček)1, 2, 4

3
 

Evoluce v rozsahu dostupných parametrů:
Více možností pro více vašich presbyopických zákazníků: MyDay® multifocal nabízí největší rozsah parametrů ze všech jednodenních multifokálních kontaktních čoček.3*

4
 

Skvělé celodenní pohodlí díky Aquaform® Technologii.

5
 

Vysoké Dk/t poskytuje 100% pokrytí nároků rohovky na kyslík6 a pomáhá udržet oči jasné a bílé.4,5

 

6
 

Pohlcuje 85% UVA a 96% UVB záření.

 

CooperVision® Binocular Progressive System™

Na rozdíl od většiny jednodenních multifokálních systémů, které využívají podobnou optickou konstrukci pro všechny hodnoty adice a pouze zvyšují dioptrickou hodnotu pro zvýšení podpory na čtení, CooperVision® Binocular Progressive System™ využívá různé konstrukce čoček k optimalizaci vidění pro všechny úrovně presbyopie.1 Pomáhá jednak novým presbyopickým zákazníkům zvyknout si na nošení multifokálních kontaktních čoček, a umožňuje také klientům s postupujícím rozvojem presbyopie si stále užívat jasné vidění.

bps_lens_illustration_v2_vertical1

Jednoduchá a úspěšná aplikace1 s podporou aplikace OptiExpert™

OptiExpert™ aplikace obsahující chytrou kalkulačku pro přepočet korekce a pomoc při výběru vhodných kontaktních čoček – stačí zadat hodnoty korekce pro brýle. Může vám pomoci ušetřit drahocenný čas během aplikace přesným doporučením multifokálních kontaktních čoček.7,8

optiexpert_small

Údaje o výrobku

Materiál / obsah H2O
stenfilcon A / 54%
Cyklus výměny
Jednorázové denní
Prostupnost pro kyslík
100 Dk/t (at -3.00D)
Základní zakřivení
8.4
Průměr
14.2
Sférická hodnota
+8.00D to -10.00D (0.25D krok)
Hodnota cylindru
-10.50D to -12.00D (0.50D krok)
Hodnota adice
Low (pro brýlové adice +0.75D to +1.25D)
Mid (pro brýlové adice +1.50D to +1.75D)
High (pro brýlové adice +2.00D to +2.50D)
UV filtr
85% UVA/96% UVB

* Dostupných k listopadu 2021
†Upozornění: Kontaktní čočky s UV filtrem pomáhají poskytovat ochranu před pronikáním UV záření do oka, ale nenahrazují ochranné brýle pohlcující UV záření, jako jsou UV absorbující ochranné brýle nebo sluneční brýle, protože nepokrývají celé oko a jeho okolí. Klienti by měli pokračovat v používání brýlí pohlcujících UV záření podle předchozích pokynů. 

Odkazy: 
1. CooperVision data ze souboru 2020. Prospektivní dvojitě maskovaná bilaterální studie na dobu jednoho týdne s jednodenními kontaktními čočkami MyDay® daily disposable multifocal; n=104 spokojených nositelů multifokálních kontaktních čoček.
2. CooperVision data ze souboru, 2020. Prospektivní dvojitě maskovaná bilaterální studie ve Velké Británii na dobu jednoho týdne s jednodenními kontaktními čočkami MyDay® daily disposable multifocal; n=104 spokojených nositelů multifokálních kontaktních čoček; CooperVision data ye souboru 2021. Prospektivní subjekt maskující randomizovaná bilaterální dvoutýdenní studie v 5 střediscích v USA s MyDay® daily disposable multifocal; n=58 spokojených nositelů multifokálních kontaktních čoček.
3. . CooperVision data ze souboru 2020. Prospektivní dvojitě maskovaná bilaterální studie na dobu jednoho týdne s jednodenními kontaktními čočkami MyDay® daily disposable multifocal; n=104 spokojených nositelů multifokálních kontaktních čoček.
4. . CooperVision data ze souboru 2020. Prospektivní dvojitě maskovaná bilaterální studie na dobu jednoho týdne s jednodenními kontaktními čočkami MyDay® daily disposable multifocal; n=104 spokojených nositelů multifokálních kontaktních čoček.
5. REFERENCE: Brennan, N.A.: Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467-472.
6. Brennan, N.A.: Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear. Optom Vis Sci. 2005;82(6):467-472.
7. CooperVision data ze souboru, 2019. Retrospektivní analýza; N = 55 subjektů (110 očí); hodnoty korekce mezi +1,25 D a -3,25 D, hodnoty adice mezi +1,25 D a +2,50 D.
8. CooperVision data ze souboru, 2018. Na základě retrospektivní analýzy u 26 klientů (52 očí) se subjektivní refrakcí v rozmezí +5,00 D až -6,00 D a cylindrem ≤ -1,00 D.