• 1000x265-clariti
    Doporučte svým klientům výhody silikon-hydrogelu - nejlepší volbu pro ostré vidění, zdravý zrak a pohodlí vašich klientů.

Vlastnosti

  • Korekce myopie a hypermetropie
  • Vyrobeny ze silikon-hydrogelu
  • Vynikající pohodlí po celý den
  • Ochrana před zářením UVA a UVB(1)
  • Jednodenní kontaktní čočky

Výhody jednodenních silikon-hydrogelových torických čoček

Čočky clariti 1 day toric umožňují vašim klientům s astigmatismem užívat si pohodlí jednodenních kontaktních čoček a výhody silikon-hydrogelu.
 
Tento výrobek získal prestižní ocenění Kontaktní čočky roku na Optician Award v roce 2012(2). Jedná se o jediné dnes dostupné jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky pro korekci astigmatismu. Nošení silikon-hydrogelových čoček přinese vašim klientům bělejší oči a je pro ně prospěšnější i ze zdravotního hlediska(3). Kontaktní čočky clariti 1 day také zajišťují dostatečný přísun kyslíku k pokrytí 100% potřeb rohovky(4). Ve skutečnosti dokonce umožňují přístup většího množství kyslíku k oku, než se doporučuje(5), a to v celé ploše čočky. Upevňují tak zdraví očí uživatelů.
 
V rámci vaší praxe jistě oceníte, že u těchto čoček je k dispozici nejširší rozsah parametrů ze všech jednodenních čoček. Můžete je tak doporučit většímu počtu vašich klientů.

Technologie WetLoc™ - záruka celodenního pohodlí

Čočky clariti 1 day toric využívají technologii WetLoc™, výrobní proces, na jehož konci stojí hydrofilní čočky s optimální smáčivostí.
 
WetLoc™ je technologie nevyžadující povrchovou úpravu čoček. Mění strukturu hydrofobních molekul silikonu tak, že se z nich stávají molekuly hydrofilní. Výsledné čočky přirozeně přitahují a pevně váží molekuly vody na povrch čočky. Tato technologie je také zárukou nepřetržité smáčivosti čoček po celou dobu nošení. Čočky obsahují vyšší procento vody(6) a klienti se tak mohou těšit z vynikajícího pohodlí po celý den.
 
Informujte své klienty o výhodách čoček clariti 1 day toric. Jde o jediné jednodenní silikon-hydrogelové čočky pro korekci astigmatismu, dostupné v nejširším rozsahu parametrů. 

(1)Upozornění: kontaktní čočky s UV filtrem nemohou zcela nahradit ochranné brýle s UV filtrem, jako jsou ochranné brýle nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nepokrývají celou plochu oka a jeho bezprostřední okolí. Uživatelé by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů.
(2)Ocenění uděleno časopisem Optician, přední odbornou publikací ve Velké Británii, na základě volby provedené porotou uznávaných britských očních specialistů.
(3)Data on file. Po použití čoček clariti 1 day jsou oči bělejší než po použití čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
(4)Brennan N.A., Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear, Investigative Ophthalmology & Visual Science, 2005, 82, s. 467–472.
(5)Holden B.A., Mertz G.W, Critical oxygen levels to avoid corneal edema for daily and extended wear contact lenses, Investigative Ophthalmology & Visual Science, 1984, 25, s. 1161.
(6)Výrobcem uváděný obsah vody v jádru čočky.