• 1000x265-clariti
    Doporučte svým klientům výhody silikon-hydrogelu - nejlepší volbu pro ostré vidění, zdravý zrak a pohodlí vašich klientů.
Specifikace výrobku

Vlastnosti

  • Korekce myopie a hypermetropie
  • Vyrobeny ze silikon-hydrogelu
  • Vynikající pohodlí po celý den
  • Ochrana před zářením UVA a UVB(1)
  • Jednodenní kontaktní čočky

Silikon-hydrogel - zdravější(2) alternativa k jednodenním hydrogelovým čočkám

Čočky clariti® 1 day byly navrženy tak, aby přinesly vašim klientům používajícím jednodenní kontaktní čočky výhody silikon-hydrogelu.
 
Materiál silikon-hydrogelových čoček propouští k rohovce více kyslíku než pouhý hydrogel. Vaši klienti tedy jistě ocení, že jejich oči nejsou zarudlé a že nošení těchto čoček je prospěšnější i ze zdravotního hlediska(2). Kontaktní čočky clariti® 1 day také zajišťují dostatečný přísun kyslíku k pokrytí 100% potřeb rohovky(3). Ve skutečnosti dokonce umožňují přístup většího množství kyslíku k oku, než se doporučuje(4), a to v celé ploše čočky. Upevňují tak zdraví očí uživatelů.

Technologie WetLoc™ - záruka celodenního pohodlí

Kontaktní čočky clariti® 1 day využívají technologii WetLoc™, výrobní proces, na jehož konci stojí hydrofilní čočky s optimální smáčivostí.
 
WetLoc™ je technologie nevyžadující povrchovou úpravu čoček. Mění strukturu hydrofobních molekul silikonu tak, že se z nich stávají molekuly hydrofilní. Výsledné čočky přirozeně přitahují a pevně váží molekuly vody na povrch čočky. Tato technologie je také zárukou nepřetržité smáčivosti čoček po celou dobu nošení. Čočky obsahují vyšší procento vody(5) a klienti se tak mohou těšit z vynikajícího pohodlí po celý den.
 
Informujte své klienty o výhodách kontaktních čoček clariti® 1 day. Jsou skvělou volbou pro prvonositele a snadnou možností pro převedení vašich stávajících klientů z hydrogelových čoček na čočky silikon-hydrogelové.

(1)Upozornění: kontaktní čočky s UV filtrem nemohou zcela nahradit ochranné brýle s UV filtrem, jako jsou ochranné brýle nebo sluneční brýle s UV filtrem, protože nepokrývají celou plochu oka a jeho bezprostřední okolí. Uživatelé by měli i nadále používat brýle absorbující UV záření podle příslušných pokynů.
(2)Data on file. Po použití čoček clariti® 1 day jsou oči bělejší než po použití čoček 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
(3)Brennan N.A., Beyond Flux: Total Corneal Oxygen Consumption as an Index of Corneal Oxygenation During Contact Lens Wear, Investigative Ophthalmology & Visual Science, 2005, 82, s. 467–472.
(4)Holden B.A., Mertz G.W, Critical oxygen levels to avoid corneal edema for daily and extended wear contact lenses, Investigative Ophthalmology & Visual Science, 1984, 25, s. 1161.
(5)Výrobcem uváděný obsah vody v jádru čočky.

Údaje o výrobku

UV filtr
Yes