Vlastnosti

 • Kombinace ověřených technologií a optických designů čoček Biofinity®
 • Optimized Toric Lens Geometry™ pro stabilní a předvídatelnou aplikaci
 • Balanced Progressive® Technology – záruka skvělého vidění na všechny vzdálenosti
 • Aquaform® Technology – dodává přirozenou smáčivost, vysokou prodyšnost a vyšší komfort
 • Dostupné ve více než 200,000 unikátních kombinací parametrů 1
 • Denní nošení, měsíční plánovaná výměna. S možností prodlouženého nošení až na dobu 29 nocí/30 dnů.

Kontaktní čočky Biofinity® toric multifocal od CooperVision kombinují osvědčené technologie použité u kontaktních čoček Biofinity® toric a Biofinity® multifocal.
 93% úspěšných prvních aplikací* a možnost výběru z více než 200,000 různých předpisových hodnot nabízí možnost velmi precizní a spolehlivé aplikace širokému spektru zákazníků.1,2

Optimized Toric Lens Geometry™

Jako světový lídr v oblasti torických čoček jsme využili všechny naše vědomosti při konstrukci kontaktních čoček Biofinity toric multifocal. Optimized Toric Lens Geometry™ dává kontaktním čočkám skvělou stabilitu, předvídatelnou orientaci a je zárukou kvalitního neměnného vidění. 

Pro kontaktní čočky Biofinity® toric multifocal platí:

 • 89% aplikovaných kontaktních čoček bylo orientováno do maximální odchylky 10 stupňů od požadované polohy.2
 • jsou vyráběny se stejnou precizností a minimální odchylkou od standardů jako Biofinity XR toric.
 • jsou ekvivalentní s Biofinity® toric pokud jde o stabilitu a orinetaci čočky.3†

Balanced Progressive® Technology

Navíc k osvědčené torické technologii je u kontaktních čoček Biofinity toric multifocal, pro jasné a ostré vidění na všechny vzdálenosti, přidaná stejná Balanced Progressive® Technology, jaká se používá pro Biofinity multifocal. Jedná se o rozložení optických zón pro korekci vidění na různé vzdálenosti, tak aby bylo dosaženo optimálního výsledku na dálku, blízko i střední vzdálenosti. 

Na základě klinického testování:

 • zákazníci v poměru 4:1 dávají přednost kvalitě vidění s kontaktními čočkami Biofinity® toric multifocal v porovnání s Proclear® multifocal toric.2**

Aquaform® Technology

Kontaktní čočky Biofinity toric multifocal využívají naši exkluzivní materiálovou technologii Aquaform®, která jako u všech ostatních kontaktních čoček řady Biofinity® dodává přirozenou smáčivost, vysokou prodyšnost a vyjímečný komfort. Uživatelé hodnotí pohodlí s čočkami Biofinity toric multifocal 8 body z 10 možných.4

Technologie výroby čoček

*Oční specialisté zapojení do výzkumu uvedli 93% úspěšných prvních aplikací se skvělým nebo akceptovatelným výsledným viděním respondentů.
†Rotační stabilita a výsledná orientace čočky po usazení.

 1. CooperVision data ze souboru 2019. Na základě celkového počtu vyráběných kombinací hodnot (pro sféru, cylindr, osu a adici - včetně kombinací D a N). 
 2. CooperVision data ze souboru 2018. Klinické hodnocení z krátkodobé, bilaterální, maskované, zkřížené, randomizované studie. 27 subjektů ve dvou zemích (Velká Británie a USA), aplikace podle aplikačního postupu CooperVision. **70% oproti 15%; subjektivní vidění hodnoceno přibližně jednu hodinu po nasazení.
 3. CooperVision data ze souboru 2019. Podle výsledné orientace čočky a rotační stability po nasazení. Sub-analýza orientace čočky a stability po nasazení čoček Biofinity® toric a Biofinity® toric multifocal. N=89.
 4. CooperVision data ze souboru 2017. Maskovaná, randomizovaná, bilaterální, skřížená 2-týdenní uživatelská studie. 23 uživatelů měkkých kontaktních čoček s astigmatismem a presbyopií aplikovaných podle postupu doporučeného společností CooperVision.